Чемпіонат міста Харкова з гирьового спорту

26.05.2018 на базі СК «Зірка» пройшов відкритий чемпіонат м. Харкова з гирьового спорту. У даному заході курсанти ХНУВС посіли наступні

Нагородження переможців спортивних змагань

У м. Чернівці відбувся фінал Кубку з панкратіону та грепплінгу. Переможцями Кубку стали слухач магістратури факультету № 3 лейтенант поліції

17-20 травня 2018 року у м. Чернівці відбувся фінал Кубку з панкоатіону та грепплінгу. У зазначеному заході спортсмени університету вибороли

Чемпіонат України з кікбоксингу

У місті Павлоград відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА, в якому взяли участь та зайняли перші місця спортсмени університету: курсант

Ректор університету відзначив курсантів вишу

На ранковому шикуванні особового складу університету ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив курсантів вишу. У м.

Курсанти університету посіли призові місця у Чемпіонаті України з гирьового спорту

У м. Нікополь пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Переможницею у ваговій категорії понад 68 кг

Open Mind Kharkiv International Marathon.

Майже п’ятсот курсантів, студентів, слухачів магістратури, ад’юнктів, представників керівного та науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у

Всеукраїнський турнір з бойового мистецтва Комбат самозахист ICO

21 квітня 2018 року в м. Павлоград Дніпропетровської обл. відбувся Всеукраїнський турнір з бойового мистецтва Комбат самозахист ICO, присвяченого пам’яті