Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу).

13 квітня 2017 року у м. Харкові на базі спортивного комплексу «Темп» відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд вищих начальних закладів МВС України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України, в якому брали участь 11 збірних команд.

В особистому заліку у запеклій боротьбі на дистанції 1000 м серед жінок рядовий поліції Ненько Аліна, курсант 1-го курсу факультету № 1, виборола ІІ місце.

На дистанції 3000 м серед чоловіків рядовий поліції Івашко Дмитро, курсант 1-го курсу факультету № 1, виборов ІІІ місце.

У командній першості команда ХНУВС посіла почесне ІІІ місце. Переможці нагороджені кубком, дипломами відповідних ступенів та медалями.