Чергова перемога!

Чергову перемогу в першості ХАБЛ, на цей раз над «Рапідом», здобула команда ХНУВС (Аматори) з рахунком 79-55. І, хоча підсумкова різниця склала +24 бали, гра для универсітетських баскетболістів виявилася дуже важкою. Початок зустрічи був повністю за суперником. Більше двох хвилин нашим баскетболістам не вдавалося вразити кільце «Рапіду». І хто знає, який рахунок в підсумку був би на табло, як би не вправні дії в ключовий момент зустрічі досвідченого центрового Андрія Аношкіна. Отримавши м’яч на «дузі», він на скорості обіграв двох суперників та влучно завершив комбінацію
результативним кидком із середньої дистанції. В подальшому перевагою заволоділи вже баскетболісти ХНУВС, яку вони не віддали аж до фінальної сирени. Протягом гри вболівальники побачили багато цікавих моментів. Це і двоочкове влучання разом із сиреною на перерву граючого головного тренера команди В.Шендрика, і влучний кидок з восьмиметрової відстані капітана команди Д.Горбача, успішне «бомбардування» з дальньої дистанції кошика суперників В.Іванова та М.Погуци, настирливість в боротьбі під щитами В.Вороненка, надійна гра в захисті Д.Грідіна, сміливість С.Поліщука. Та все ж кращими на майданчику в складі нашої команди були В.Беспалов та П.Мітрухов. Та якщо
яскраві дії Владислава, це вже звичне явище, то гра Павла стала приємною несподіванкою для товаришів по команді та вболівальників. Але зупинятись йому на цьому не слід, варто далі продовжувати розкривати свій потужний потенціал! І наостанок хочеться подякувати всім нашим вболівальникам, які в суботній вечір заповнили трибуни затишного спорткомплексу «Зірка» і несамовито підтримували команду протягом всього матчу!