Сьома!!! поспіль перемога в семи стартових зустрічах – результат виступів в першості ХАБЛ баскетбольного клубу ХНУВС (Аматори). Рахунок зустрічі – 89:58.

Стартовий склад нашої команди мав дещо незвичний вигляд: В.Іванов, В.Шендрик, М.Погуца, Д.Горбач /к/ та В.Безпалов. Річ у тім, що к давно травмованому Л. Могілевському ще й приєднався основний центровий команди А.Аношкін, який через хворобу не взмозі був проводити на майданчику багато часу. Та й взагалі в цьому матчі з різних причин були відсутні В. Севостьянов, А. Евдошенко, А. Щокін, Є. Сліпець, В. Вороненко та Д. Прокоф’єв. Службова зайнятість поки не дозволяє повноцінно повернутись у команду граючому спортивному директору клубу Д. Сімоновичу.

Адміністраторські здібності Давида дуже допомогли команді у минулому, «бронзовому» сезоні. Гравці та вболівальники все ж сподіваються, що вміння та організаторський талант Давида Володимировича допоможуть клубу розв’язувати складні технічні та ігрові проблеми!

Зі старту суперник, в лавах якого виділялися екс гравці розформованого влітку клубу «СП-Харків» А. Колганов, С. Цукур, О.Євдокімов та А.Нещеретний, почав здійснювати пресинг по всьому ігровому майданчику. Гра йшла м’яч в м’яч. Не йшла гра у «снайперів» Д. Горбача та В.Іванова, проти яких суперник здійснював «персональну охоту» на усіх участках поля. Та всі ці ігрові негаразди з лихвою компенсували вправні дії в боротьбі під щитами В. Щендрика, Д. Грідіна, С. Поліщука та П. Мітрухова. Це дозволило В.Безпалову та М. Погуці цілком зосередитися на атакувальних діях, наслідком чого став весомий очковий дороботок: відповідно 25 та 30 очок. Окремо потрібно виділити яскраві дії А. Аношкіна, який, незважаючи на хворобу, в скрутні моменти гри виходив на майданчик та блискуче діяв не тільки в захисті а й прицільно атакував кільце суперника з різних дистанцій! Отже, чергова красива перемога команди «ХНУВС» (Аматори) під керівництвом Владислава Володимировича Шендрика і як результат – верхній рядок турнірної таблиці чемпіонату!