Тренерський склад

Моргунов Олександр Анатолійович — заслужений тренер України з кікбоксингу Артем’єв Вадим Олександрович — заслужений тренер України з таїландського боксу. Колєсніков Віктор Володимирович – Майстер спорту СРСР з офіцерського триборства. Заслужений тренер України. 
Казначеєв Володимир Михайлович – тренер вищої категорії з баскетболу. Павлов Едуард Едуардович – тренер вищої категорії з футболу. Павлов Роман Володимирович – кандидат в майстри спорту з футзалу. Тренер вищої категорії з футзалу.
Ярещенко Олег Артурович – кандидат у майстри спорту з кікбоксингу. Інструктор з ножевого бою.   Горпинич Геннадій Федорович – кандидат у майстри спорту з дзюдо.  Бутенко Костянтин Валерійович – кандидат у майстри спорту з біатлону та лижних гонок.  
Забора Андрій Володимирович – кандидат у майстри спорту з лижних гонок.   Сагайдак Сергій Миколайович – кандидат у майстри спорту із вільної боротьби.  Малолєпший Сергій Броніславович – кандидат у майстри спорту з боротьби самбо.  
 Проскурнін Андрій В’ячеславович –майстер спорту міжнародного класу із кікбоксингу, майстер спорту із боксу. Ковальов Ігор Миколайович – майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо.  Сергієнко Володимир Вікторович – кандидат у майстри спорту з рукопашного бою. 
Колісніченко Владислав Васильович – майстер спорту з боксу.   Лукін Богдан Павлович – заслужений майстер спорту України з таїландського боксу. Калюжний Михайло Григорович – майстер спорту України з офіцерського триборства.
Константинов Дмитро Вадимович – заслужений майстер спорту із кікбоксінгу.  Кушніренко Руслан Олегович – заслужений майстер спорту з кікбоксінгу. Соколов Олександр Анатолійович – майстер спорту України з тріатлону.
Боровик Микола Олександрович – майстер спорту України з важкої атлетики.  Повх Юрій Сергійович – 3 дан з Фудокан карате-до версія ВФФ  Соколова Вікторія Олександрівна – дан з Фудокан карате-до версия ВФФ
   
Хомко Ірина Генадівна – кандидат у майстри спорту з бадмінтону.